Tropicana to atrakcyjny ośrodek wczasowy położony w  miejscowości Sianożęty.  Jest to idealne miejsce do spędzenia rodzinnego urlopu.

W naszym oddalonym o ok. 200 m od plaży Ośrodku do Państwa dyspozycji oddajemy 43 domki. Wszystkie domki wyposażone są w pełni wyposażony aneks kuchenny oraz łazienkę z prysznicem.

 

 

Na terenie ośrodka znajduje się stołówka i duży teren zielony, a na nim bezpieczny plac zabaw dla dzieci wyposażony w huśtawki, piaskownicę oraz duży zestaw z platformami i zjeżdżalniami dla wygody i uatrakcyjnienia spędzanego czasu dla Rodzin z dziećmi. Przez cały tydzień organizowane są animacje dla dzieci i dorosłych.

Ośrodek jest ogrodzony, zapewniając bezpieczny wypoczynek wszystkim przebywającym na jego terenie. Na terenie Ośrodka znajduje się bezpłatny parking samochodowy oraz bezprzewodowe łącze Internetowe.

 

 

Sąsiedztwo pięknych sosnowych lasów i Bałtyku, stwarzają doskonałe warunki do wypoczynku w naszym Ośrodku. Panuje tu swoisty mikroklimat, idealny dla osób ze schorzeniami górnych dróg oddechowych i cierpiących na alergie.

Strona korzysta
z plików Cookies.
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.